O nás

Vítáme Vás na našich webových stránkách z horské vesnice na rozhraní Jeseníků a Rychlebských hor s názvem Kunčice pod Králickým Sněžníkem. Náš rodinný dům byl  nově postaven v roce 2013. V roce 2018 jsme dům koupili od našeho kamaráda a pokračujeme v jeho pronajímání. 

Rádi Vás zde uvítáme a nabídneme co nejpříjemněji strávenou dovolenou. Náš  dům je třípodlažní a můžeme v něm nabídnout  8 různě velkých apartmánů s celkovou kapacitou 30 lůžek. Máme také k dispozici 10-ti m vnitřní vyhřívaný bazén a infra saunu, jedná se o bazén určený pouze k soukromým účelům a jeho využití je možné pouze po souhlasu. Společnou kuchyň s jídelnou pro vybrané apartmány, společenskou místnost s barem, kde je možné si připravit kávu, nově je možnost připravit si dobré espresso, čaj a případně po dohodě s majiteli použít výčepní zařízení.  K využití je také elektrický vysoušeč pro 40 párů lyžařských bot. Venkovní posezení s možností grilování, ohniště  a relaxace můžete využít v každém období a  nově je k využití také dětská houpačka. Parkování pro 10 osobních aut a lyžárna je ve dvoře.

V naší nabídce také nechybí zajištění kontaktu na výuku  jízdy na koni nebo příjemné projížďky krajinou . V létě nenabízíme jízdu na saních, ale pěšky a na kolech se zapotíte na dlouhých horských tratích stejně jako v zimě na lyžích nebo běžkách.  Za těmi však nemusíte daleko, na svah se čtyřsedačkovou lanovkou se díváme přímo z okna. O tyto vleky se vzorně stará firma SKITECH. Ta nenabízí jen lyžování, ale i příjemné posezení s občerstvením a dobrým jídlem v restauraci U Rumařů - více info na www.skikuncice.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemný pobyt!

Silvie a David Zapletalovi


www.kunciceubytovani.cz 2018

 .